Paket Stand


 


Resimleri Büyütmek için üzerine tıklayın.

Tüm standlar EKS tarafından anlaştığı mimarlık firmasına tek tip olarak toplu şekilde kurdurulacaktır. Münferit olarak başka Mimarlık firması tarafından Özel stand kurulmayacaktır.

2 Tip stand kurulumu yapılacaktır. 1. Salonun tamamında MAXİMA stand kurulacaktır. Maxima stand 3 metre yüksekliğindedir. Maxima stand ücreti birim fiyata dahildir. 2.salonun tamamında OCTONORM stand kurulacaktır. Octonorm stand 2,5 metre yüksekliğindedir. Octonorm stand ücreti birim fiyata dahil değildir. Her metre panel için 100TL+Kdv ayrı olarak hesaplanarak alan ücretine eklenir. Standlar Kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Standlarda 3 sıra raf olacaktır.

1.Sıranın yerden yüksekliği 50 cm 
2. Sıranın
 yerden yüksekliği 95cm  
3. Sıranın
 yerden yüksekliği 140cm standartında olacaktır.

Maxima standta raflar suntalam olup derinlikleri 30 cm dir. 
Octonorm standa raflar cam olup derinlikleri 28 cm dir.

Stand içinde 1x1.5 metre büyüklüğünde 1 oda bulunacaktır. 
Standta bir adet kapı olacaktır. Kapı isteğe göre standın girişinde veya depoda olacaktır. 
Kapınızın nerede olmasını isteğinizi fuardan önce lütfen bildirin.

20m2 stand için 1 masa + 4 sandalye ücretsiz verilecektir. 
Zemin Halı kaplıdır. 
Standa 1 adet 3 lü priz ve 1 adet çöp kovası ücretsiz olarak verilecektir.

Standın aydınlatması,  Maxima standlarda Her 5 m2 ye (100watt) 1 adet spotla  yapılacaktır.  Octonorm standlarda Her 10m2 ye (100watt) 1 adet spotla yapılacaktır.

DİGİTAL BASKI GÖRSEL : Standınıza bize göndereceğiniz 1 adet görselinizin digital baskısı yapılarak yapıştırılacaktır. (fiyata dahildir.) 

GÖSELİN TASARIMI SİZE AİTTİR! 

Görselin baskı kalitesi bize gönderdiğiniz kalitede olacaktır! Bu sebepten düşük çözünürlükte olmamasına dikkat ediniz! 

Görseliniz pdf / ai /  tiff / jpg/ cdr / psd formatlarından birinde olmalıdır.

GÖRSEL ÖLÇÜLERİ : Maxima Standlar için 1 metre (en) x 3 metre (yükseklik)
Octonorm standlar için 1 metre (en) x 2,5 metre (yükseklik) (Görsellerin her iki standdada dikey çalışılması gerekmektedir!)

Bunların dışında raf , spot , kapı, digital görsel baskı , masa , sandalye vs.. için  Dekoratör firmaya belirlediği fiyatlar üzerinden ekstra olarak ödeme yapılır.

Ekstra malzeme ihtiyaçlarınızı lütfen en geç 15 Nisan tarihine kadar FTS Fuarcılığa sipariş veriniz. 
Fuar esnasında bu malzemelerin temininde sıkıntı yaşanabilir!

Paket Standın Avantajları : Standlar tek tip olduğu için farklı stand yüksekliklerinden kaynaklanan sorunlar olmaz ve katılımcılar standıyla değil ürünleriyle ön plana çıkar.

Fuar katılımcısı kendi yaptıracağı standı için yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalır. Bu sistemde Fuar organizatörü tek bir mimarlık firmasıyla toplu olarak anlaştığı için standları çok uygun fiyata mal eder. Böylelikle katılımcı stand için harcayacağı paradan tasarruf eder.

Katılımcı fuar açılışından bir gün önce fuar alanına ürünlerini getirerek standına kısa zamanda yerleştirir, fuarın kapanış günü aynı şekinde ürünlerini kısa bir sürede toplar ve alanı tahliye eder. Zahmetsiz bir fuar geçirir.