Kurallar


 

Sayın Katılımcımız ,  

Hep birlikte dayanışma içinde, yoğun emek harcayarak hazırladığımız bu büyük organizasyonun en verimli şekilde gerçekleştirilebilmesi ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için,  fuar zamanı ve boşaltma zamanı aşağıda belirtilen hususlara uymanız çok büyük önem taşıyacaktır!
Göstereceğiniz ilgi ve duyarlılık için şimdiden teşekkür ederiz.
 


FUAR ZAMANI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR
 

Fuar, 08 Mayıs 2018 Salı - 11 Mayıs 2018 Cuma günleri arasında,  İstanbul - Basın ekspres yolu Pullman Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir.


Fuar ziyaret saatleri  10:00 – 19:00 arasındadır. Firma görevlileri için salonlara giriş saati sabah 09:00 dur. Ziyaretçiler ise saat 10:00’ dan itibaren  salonlara alınacaktır.


Standınızda görevli tüm personelin ( firma yöneticileri dahil ) yaka kartlarını takması gerekmektedir. Özellikle fuar girişlerinde, güvenlik noktaları ve turnikelerden geçerken görevlilere gösterilmesi gerekmektedir. Yaka kartı taşımayan görevliler saat 09:00 da fuar alanına alınmayacaktır. 


Fuar alanı 24 saat Organizatör güvenlik görevlilerince gözetilmektedir. Ziyaret saatleri içinde standınızın iç güvenliğinden firmanız sorumludur. 

Akşam kapanış saatinden sonra boş kalan standlarınızda çanta, portföy, bilgisayar ve şahsi eşyalarınızın emniyete alınması önemle hatırlatılır.
 

Fuarın açık olduğu günlerde akşam kapanış saati olan 19:00 dan sonra firmaların kendi imalatları dahi olsa, ürün çıkarmaları yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermektedir. Fuar alanından ürün çıkarmak isteyen firmaların, taleplerini saat 18:30’ a kadar EKS Fuarcılık ofisine ileterek, yazılı izin belgesi almaları gerekmektedir.

Koridorların temizliği görevli personel tarafından yapılmaktadır. Standınız iç temizliği firmanıza aittir. Güvenlik gereği görevli temizlik personeli standlara girmemektedir. Çöplerinizi sadece akşam fuar kapandıktan sonra (kalın çöp poşetinde, ağzı bağlı ve dökülmeyecek, sıvı sızdırmayacak  şekilde) standınızın önüne koridora çıkarmanız halinde temizlik personelimiz tarafından alınacaktır 

Fuar esnasında koridorlara ürün konması kesinlikle yasaktır.

Fuar esnasında diğer standlardaki firmaları rahatsız edecek şekilde gürültülü etkinliğe izin verilmeyecektir.


FUAR BOŞALTMA İŞLEMLERİ
 


EKSPOSHOES İstanbul Saraciye Moda Fuarı 11 Mayıs 2018 Cuma akşamı saat 19:00 de  sona erecektir.
 

Boşaltma sırasında standınızda bir yetkili bulundurmanız,  ürünlerinizin güvenlikte olmasını sağlayacaktır.